Loading...
Fotoğraflar Yükleniyor..

Tasca Stone Hakkında

Olağanüstü sanat ekibi ve yaratıcı minimalizm sevgisi

Çağlar boyu taşın gücüyle yaşadık ve birlikte uyum içinde çalışarak ikonik yapılar ve güzel sanat eserleri yarattık. Zamanın başından beri kıta hareketleri, volkanik püskürmeler, depremler ve sellerle oluşan bu gizemli hediye, hikayelerimizi ve efsanelerimizi içinde gizliyor. Renkleri ay ışığında dans ediyor, fısıltısı rüzgarla dolaşıyor ve bizi büyülüyor.

Taşca olarak, taş dünyasında 25 yılı aşkın deneyim ve uzmanlığa sahibiz. Sektörüyle tam uyumlu, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayan ve yaptığı her projeye vizyon katan bir firmayız. Müşterilerimizin hayalleri ve istekleri için özgün renk kombinasyonları ve çizgiler dizayn eden başarılı in-house tasarımcılara sahibiz. Güçlü yerel altyapımız ve uzmanlığımız sayesinde ürünlerimizin nakliye ve teslim sürelerini düşürüyoruz. 

Taşca sizi doğal taşın nefes kesen dünyasına davet ediyor. Dünyanın her köşesinden gelen güçlü, güzel, lüks ve zarif taşları bizimle keşfedin.


Dört Maddede Taşca

Güçlü yerel kaynaklarımız sayesinde her projede üst düzey verimlilik sağlıyoruz.

Uzun yıllar Türkiye doğal taş sektöründe başarıyla yaptığımız işlerle müşterilerimizin ve pazarın ihtiyaçlarını anlıyor ve buna uygun çözümler üretiyoruz.
Güçlü yerel altyapımız sayesinde ürünlerimzin nakliye ve teslim sürelerini düşürüyoruz.

Taşca, sektöründeki en geniş satış ağına sahip şirketlerden birisi olarak güçlü ekibiyle sahada daima hazır halde bulunmaktadır.

Deneyimli ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve projelerinin sorunsuz ve zamanında bitmesi için etkin bir şekilde çalışıyoruz.
Müşterilerimizle aramızdaki güçlü bağın, başarıyla tamamlanmış projelerin arkasındaki en büyük etmen olduğuna inanıyoruz.

Doğal taşta en iyi özellikleri ve en özgün tasarımları sunuyoruz.

Sürekli yeni projeler, ürünler ve uygulamaların arayışındayız. Araştırma ve geliştirme süreci bizim için en ön planda olan vazgeçilemez bir önemde.
Global doğal taş sektörünü yakından takip ediyor ve en yeni ve teknolojik kesim makinelerini kullanıyoruz. Sürekli müşterilerimize daha iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Doğal taş kullanarak zamana karşı koyan dayanıklı çözümler üretmekten gurur duyuyoruz.

Doğal taşlar dayanma güçleriyle uzun ömürlü çözümler sunuyor. Biz de doğal kaynak kullanımımızı optimize ederek çevreye olan etkimizi minimuma indiriyoruz.
Organizasyonumuzda sorumlu yönetim uygulamalarını uyguluyoruz. Sektörün öncülüğünü yaparak daha sorumlu uygulamalara doğru ilerlediğimiz konusunda eminiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?